„Pealinna päevad 2023″

Leedu pealinn Vilnius läheb igale sügisele vastu traditsiooniliste Pealinna päevadega, mis kestavad koguni kolm päeva. Neil päevil on südalinnas asuv Gediminase prospekt Vilniuse elanike ja linna külaliste käsutuses.

See ei ole tavaline maamess ega turuplats! See on aktiivse kultuuritegevuse ja loominguliste ideede koht, kus täituvad kõikvõimalikud vajadused, soovid ja fantaasiad. Seal võivad kokku saada lõbusas tujus naabrid, sõbrad ja linna külalised. See on Vilniuse elanike eneseväljendus! Rahvarohkel prospektil on koguni neli erinevat tegevusruumi:

  • Kunsti ja muusika tänav
  • Stiili asukoht
  • Maitsva külakosti tee
  • Vaba aja aktiivse veetmise ala.

Meie paviljon asus vaba aja aktiivse veetmise alal. Miks? Sest tahtsime olla erilised! Ja see õnnestus meil suurepäraselt, sest promomeeskonna liikmed sebisid pidustusest osavõtjaid kostitades ringi nagu töömesilased. Eriti populaarne oli mahetoode kombucha ja looduslikest puuviljapüreedest valmistatud külm tee. Kuna päev oli päikseline ja soe, värskendasid sporti teinud linlased end meelsasti meie juures ja nautisid meie pakutavaid jooke.