PRIVĀTUMA POLITIKA

Šī vietne pieder un to pārvalda UAB”Baby Media“”, J. Jasinskio iela 16G, LT-03163, Viļņa, uzņēmuma reģistrācijas numurs 302560965  (turpmāk – BM vai „mēs“).

Tālāk ir paskaidrots, kā mēs izmantojam personas datus, kurus Jūs atstājat un/vai sniedzat, kad apmeklējat mūsu vietni (turpmāk – Vietne) un izmantojat dažādus tajā sniegtos pakalpojumus.

UAB „Baby Media“ir Vietnē apkopoto personas datu pārzinis.

  1. Personas datu vākšana

Mēs vienmēr informēsim jūs, pirms mēs sākam vākt personas datus par jums. Pašlaik vietne neapkopo personas datus.

  1. Personas datu izmantošana

Pārsūtītā personalizētā tehniskā informācija ” Ad form” palīdz uzlabot mūsu interneta lapu apmeklēšanas pieredzi, nodrošina, ka saturs būtu interesants lietotājam.

IP adrešu izmantošana

Mēs neapkopojam Jūsu IP adreses, tikai pārsūtām personalizētas IP adreses uz trešo pušu izsekošanas rīkiem, piemēram, Google Analytics. Vairāk par to čia:https://support.google.com/analytics/answer/2763052

Sīkdatņu politika neattiecas uz trešo pušu vietnēm

Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī sīkdatņu politika neattiecas uz Tīmekļa vietnē norādīto trešo pušu tīmekļa vietņu privātuma praksi un mēs neesam par to atbildīgi.

Sīkdatņu politikas izmaiņas

Mēs varam veikt izmaiņas šajā Privātuma politikā, tāpēc aicinām jūs periodiski pārskatīt šo politiku, lai jums būtu pieejama jaunākā informācija par mūsu privātuma politikas kārtību. Šī sīkdatņu politika pēdējo reizi tika atjaunināta 2023. gada 30. decembrī.

  1. Mājas lapas izmantošana

BM apkopo statistikas datus par to, kuras Tīmekļa vietnes daļas apmeklē mūsu lietotāji un kuriem produktiem viņi dod priekšroku. Šī informācija neietver personas datus. Izmantojot apkopotos datus, BM uzkrāj zināšanas par to, kā tiek izmantota Vietne. Šī informācija tiek izmantota vietnes uzlabošanai. Tomēr mēs izmantojam visu lietotāju pārlūkošanas datus, lai saprastu, kā mūsu lietotāji kā grupa izmanto vietni, un, pamatojoties uz šo informāciju, mēs cenšamies uzlabot vietni. Mēs nevaram redzēt, kur jūs pārlūkojat, pirms apmeklējat vai atstājat mūsu vietni. Mēs arī apkopojam informāciju par to, kuri produkti mūsu lietotājiem kā kolektīvai grupai patīk visvairāk. Arī šī informācija tiek izmantota vietnes uzlabošanai.

  1. Sīkdatnes

Mēs savā tīmekļa vietnē izmantojam sīkdatnes. Dati, kas tiek savākti, izmantojot sīkfailus, tiek apstrādāti šādiem mērķiem:

lai pārvaldītu, uzlabotu un optimizētu tīmekļa vietnes un tās pakalpojumu darbību un ar to saistīto lietotāja pieredzi,

klientu un lietotāju analīzes un segmentācijas veikšana, lai labāk izprastu mūsu lietotājus un nodrošinātu labākus un pielāgotākus pakalpojumus mūsu lietotājiem, tostarp jums, apkopojot statistikas datus.

  1. Drošība

Mēs izmantojam drošības pasākumus, lai nodrošinātu, ka mūsu iekšējās procedūras atbilst augstajiem mūsu drošības politikas standartiem. Attiecīgi mēs darām visu iespējamo, lai aizsargātu ar jums saistīto personas datu kvalitāti un integritāti.

  1. Cits

Lai uzzinātu vairāk par BM privātuma politiku, lūdzu, sazinieties ar Sabiedrību pa e-pasta adresi  info@babymedia.lt

 

Eiropas Savienības finansējums
Izteiktie viedokļi ir tikai autoru viedokļi un ne vienmēr atspoguļo Eiropas Savienības vai Eiropas Pētniecības izpildaģentūras (REA) uzskatus. Ne Eiropas Savienība, ne piešķīrēja iestāde nenes atbildību par tiem.