PRIVAATSUSPOLIITIKA

See veebileht kuulub ettevõttele UAB Baby Media, J. Jasinskio t. 16G, LT-03163, Vilnius, ettevõtte registreerimisnumber 302560965 (edaspidi – BM või meie).

Allpool selgitame, kuidas kasutame isikuandmeid, mis te jätate ja/või esitate, kui külastate meie veebilehte (edaspidi – Veebileht) ja kasutate sellel pakutavaid erinevaid teenuseid.

UAB Baby Media on Veebilehel kogutud isikuandmete vastutav töötleja.

  1. Isikuandmete kogumine

Teavitame teid alati enne, kui hakkame teiega seotud isikuandmeid koguma. Hetkel Veebilehel isikuandmeid ei koguta.

  1. Isikuandmete kasutamine

Edastatud depersonaliseeritud tehniline teave Ad form aitab parandada meie veebilehtede külastamise kogemust ja tagab, et sisu oleks kasutajale huvitav.

IP aadresside kasutamine

Me ei kogu teie IP-aadresse ja kasutatavate kolmandate osapoolte jälgimistööriistadele, nt Google Analytics, edastame ainult depersonaliseeritud IP-aadresse. Lisateavet selle kohta leiate siit: https://support.google.com/analytics/answer/2763052

Küpsiste poliitika ei kehti kolmandate osapoolte veebilehtede puhul

Pange tähele, et see küpsiste poliitika ei kehti ja me ei vastuta Veebilehel viidatud kolmandate osapoolte veebilehtede privaatsustavade eest.

Küpsiste poliitika muudatused

Võime teha selles privaatsuspoliitikas muudatusi ja seetõttu soovitame teil see poliitika perioodiliselt üle vaadata, et oleksite pidevalt kursis meie privaatsuspoliitikaga. Seda küpsiste poliitikat uuendati viimati 30. detsembril 2023.a.

  1. Veebilehe kasutamine

BM kogub statistilisi andmeid selle kohta, milliseid Veebilehe osi meie kasutajad külastavad ja milliseid tooteid eelistavad. See teave ei sisalda isikuandmeid.  Kogutud andmeid kasutades saab BM teadmisi Veebilehe kasutamise kohta. Seda teavet kasutatakse Veebilehe täiustamiseks. Kuid me kasutame kõigi kasutajate sirvimisandmeid, et mõista, kuidas meie kasutajad, kui üks ühtne rühm, seda Veebilehte kasutavad ja püüame selle teabe põhjal Veebilehte täiustada.   Me ei saa näha, mida te sirvisite enne meie Veebilehe külastamist või pärast sellelt lahkumist. Samuti kogume teavet selle kohta, millised tooted meie kasutajatele, kui ühtsele rühmale, enim meeldivad. Seda teavet kasutatakse samuti Veebilehe täiustamiseks.

  1. Küpsised

Oma Veebilehel kasutame küpsiseid. Küpsiste abil kogutud andmeid töödeldakse järgmistel eesmärkidel:

Veebilehe ja sellel pakutavate teenuste toimimise ning seotud kasutajakogemuse haldamiseks, täiustamiseks ja optimeerimiseks,

klientide ja kasutajate analüüside ja segmenteerimise läbiviimiseks, et paremini mõista meie kasutajaid ning pakkuda statistiliste andmete kogumise kaudu oma kasutajatele, sealhulgas teile, paremaid ja kohandatumaid teenuseid.

  1. Turvalisus

Turvameetmeid kasutame tagamaks, et meie siseprotseduurid vastaks meie turvapoliitika kõrgetele standarditele.  Sellest lähtuvalt teeme kõik endast oleneva, et kaitsta teiega seotud isikuandmete kvaliteeti ja terviklikkust.

  1. Muu

BM-i privaatsuspoliitika kohta lisateabe saamiseks võtke Ettevõttega ühendust e-posti aadressil info@babymedia.lt

Rahastab Euroopa Liit. Avaldatud seisukohad ja arvamused on siiski ainult autori(te) omad ja ei pruugi kajastada Euroopa Liidu või Euroopa Teadusuuringute Rakendusameti (REA) seisukohti. Nende eest ei vastuta ei Euroopa Liit ega abi andev asutus.