Traakia madalik hõlmab nii madaliku keskosa kui ka Sakari mäestiku piirkondi. Seda iseloomustab parasvöötme-mandriline kliima ja soodne sademete jaotus. Selle piirkonna tüüpiliste Bulgaaria veinide hulka kuuluvad Mavrud, Rubin, Melnik, Misket, Tamyanka ja Pamid.
Rooside org asub Balkani ja Sredna gora mäestike vahel ning seal valmistatakse peamiselt valgeid kuivi veine. Rooside org on Red Misketi sünnikoht – roosa koorega valge viinamarja sort, millest saab Muskati perekonna veinidega sarnaseid valgeid aromaatseid veine. Piirkonna tuntuimatest viinamarjasortidest on Merlot, Cabernet Sauvignon ja Riesling.
Doonau tasandik hõlmab Doonau jõe lõunakallast ja seda iseloomustab parasvöötme-kontinentaalne kliima, kuumad suved ja päikesepaistelised päevad. Selles piirkonnas on tavaliselt kasvatatavad viinamarjasordid Merlot, Pamid, Cabernet Sauvignon, Gamza ja Muscat Otonel.
Musta mere piirkonda iseloomustab pehme sügis, mis võimaldab kasvatada kõrge suhkrusisaldusega valgeid sorte. Dimyat, Muscat Otonel ja Sauvignon Blanc on ühed levinumad viinamarjasordid selles piirkonnas. Punastest viinamarjades on selle piirkonna täheks kindlasti Pinot Noir.
Struma org hõlmab Struma jõe orgu ja on osa Makedoonia ajaloolisest piirkonnast. Kliima on tüüpiliselt vahemereline, pehmete, vihmaste talvede ja kuumade suvedega. Tüüpilised viinamarjasordid, mida siin traditsiooniliselt kasvatatakse on Melnik, Cabernet Sauvignon ja Merlot.