Trakijos žemumos

Trakijos žemuma apima centrinę žemumos dalį, taip pat Sakaro kalno dalis. Jai būdingas vidutinio klimato žemyninis klimatas ir palankus kritulių pasiskirstymas. Tipiški bulgariški vynai iš šio regiono yra Mavrud, Rubin, Melnik, Misket, Tamyanka ir Pamid.

Rožių slėnis yra tarp Balkanų kalno ir Sredna Gora ir jame daugiausia gaminami baltieji sausieji vynai. Rožių slėnyje gimė Red Misket – baltųjų vynuogių su rausva odele veislė, iš kurios gaminami balti aromatiniai vynai, panašūs į Muskat šeimos vynus. Tarp žinomiausių vynuogių veislių regione yra Merlot, Cabernet Sauvignon ir Riesling.

Dunojaus lyguma apima pietinį Dunojaus upės krantą ir pasižymi vidutinio žemyno klimatu, karštomis vasaromis ir saulėtomis dienomis. Dažniausiai šioje vietovėje auginamos vynuogių veislės yra Merlot, Pamid, Cabernet Sauvignon, Gamza ir Muscat Otonel.

Juodosios jūros regionui būdingas švelnus ruduo, leidžiantis auginti baltas vynuogių veisles su didele cukraus koncentracija. Dimyat, Muscat Otonel ir Sauvignon Blanc yra vieni iš labiausiai paplitusių vynuogynų rajone. Raudonosios Pinot Noir vynuogės neabejotinai yra regiono žvaigždė.

Strumos slėnis apima Strumos upės slėnį ir yra istorinio Makedonijos regiono dalis. Klimatas paprastai yra Viduržemio jūros, švelnios, lietingos žiemos ir karštos vasaros. Tradiciškai čia auginamos tipiškos vynuogių veislės yra Melnik, Cabernet Sauvignon ir Merlot.

Finansuoja Europos Sąjunga. Tačiau išreikštos nuomonės ir nuomonės yra tik autoriaus (-ių) ir nebūtinai atspindi Europos Sąjungos arba Europos mokslinių tyrimų vykdomosios agentūros (REA) nuomonę. Nei Europos Sąjunga, nei pagalbą suteikusi institucija negali būti už juos atsakinga.