Apie mus

Bulgarijos vyndarystės ir eksporto asociacija (BWEA) kartu su Baltic Gastronomy Leaders asociacija (BGL) dalyvauja ES finansuojamoje programoje RINKISES (CHOOSEEU).

Pagrindinis ES programos tikslas – šviesti, skatinti vartotojus ugdyti sveikos gyvensenos įpročius ir rinktis kokybišką ES pagamintą produktą, rinktis subalansuotą ir tausojančią mitybą, autentiškus produktus, įtraukti kuo daugiau ekologiškų ir augalinės kilmės produktų. Programos įgyvendinimo laikotarpiu kuriamas pasitikėjimas ES maisto produktų kokybe, gamybos schemomis ir skatinamas rūpestis sveikesniu rytojumi.

Tikslinės programos rinkos: Lietuva, Latvija, Estija, Bulgarija ir Lenkija.

Tikslinė programos auditorija:

Profesionalai, kurie priima sprendimus ir iš tikrųjų gali pagerinti didesnį ES produktų prieinamumą, platinimą, asortimento plėtimą ir informacijos viešinimą galutiniam vartotojui. Šis segmentas svarbus, nes gali ne tik skleisti ES programos žinutes, bet ir užtikrinti kokybišką produktų tiekimo ir platinimo grandinę. Šį segmentą sudaro importuotojai, didmeninės ir mažmeninės prekybos specialistai, maitinimo įstaigos (restoranai, mokyklų valgyklos, laisvos rinkos atstovai).

Bendrinė programos auditorija: Lietuvos, Latvijos, Estijos, Bulgarijos ir Lenkijos vartotojai (galutiniai vartotojai).

Kampanijos šūkis:

Geriausias LAIKAS yra DABAR!

BWEA programos pranešimas:

Rinkitės ES maistą ir gėrimus su SGN/SKVN, kurie gaminami laikantis mūsų istorijos ir tradicijų.

Bulgarijos vyno gamybos ir eksporto asociacija (BWEA) yra ne pelno siekianti organizacija, kurios tikslas – reklamuoti Bulgarijos vynus tarptautinėse rinkose. Nuo patasociacijos įkūrimo 2012 m. stengiamės didinti aukštos kokybės vynų eksportą ir supažindinti su  ilgametėmis Bulgarijos vyndarystės tradicijomis, skatinti vyno turizmą ir patirtis Trakijos regione.

Pagrindinė asociacijos veikla apima:

  • BWEA narių vynų reklama
  • Bendravimas su vyriausybinėmis ir nevyriausybinėmis organizacijomis, siekiančiomis ilgalaikės partnerystės
  • Rinkos tyrimų ir pagrindinių pasaulio vyno gamybos tendencijų rengimas ir platinimas
  • Konferencijų, seminarų ir seminarų reklaminiais ir informaciniais tikslais organizavimas
  • Parama vyno eksporto didinimui kuriant ir valdant projektus, finansuojamus ES fondų lėšomis.

Mūsų projekto tikslais užmezgėme partnerystę su Baltic Gastronomy Leaders asociacija (BGL). BGL yra 2018 metais įkurtas Lietuvos maisto ir kitų žemės ūkio gamintojų organizacijų aljansas, kurio pagrindinis tikslas – remti gamintojų produkcijos eksportą ir didinti jų kokybės žinomumą bei pridėtinę vertę užsienio rinkose. BGL yra javų, gaiviųjų gėrimų, stipriųjų gėrimų, ekologiškų maisto produktų ir kitų maisto pramonės sektorių asociacijų federacija.

Finansuoja Europos Sąjunga. Tačiau išreikštos nuomonės ir nuomonės yra tik autoriaus (-ių) ir nebūtinai atspindi Europos Sąjungos arba Europos mokslinių tyrimų vykdomosios agentūros (REA) nuomonę. Nei Europos Sąjunga, nei pagalbą suteikusi institucija negali būti už juos atsakinga.